Ön Muhasebe Programı

Muhasebe Programı ankara

Flap Yazılım Ön Muhasebe Programı kolay arayüzü, geniş modül ve raporlama seçenekleri sayesinde her ölçekteki işletme için idealdir.
Ücretsiz Demo

Ön Muhasebe Programı Özellikleri

 • Flap Yazılım Ön Muhasebe Programı ile tek programda cari, stok, kasa işlemlerinizi, çek-senet-banka, pos-kredi kartı takiplerinizi yapabilir.
 • Fatura irsaliye kesebilir, aldığınız sipariş ve tekliflerinizi takip edebilirsiniz.
 • Dövizle çalışıyorsanız, ön muhasebe programımız ile tüm işlemlerinizi istediğiniz döviz türü üzerinden takip edebilirsiniz.
 • Son derece pratik yapısı sayesinde bir kaç tuş ile istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.
 • Muhasebe programımızda tüm kayıtlar tek bilgi girişiyle üretilir. Örneğin oluşturduğunuz sipariş veya teklifleri tek tuşla irsaliye veya faturaya dönüştürebilirsiniz.
 • Muhasebe Programımızın kolay ve anlaşılır arayüzü sayesinde işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Borca mı yazacaktık alacağa mı yazacaktık diye düşünmeden, direk sağ tıklayıp gelen ödeme, giden ödeme tercihlerini seçerek hiç yanlış yapmadan hızla çalışabilirsiniz.
 • Farklı boyut ve farklı yapıdaki işletmeler için farklı program paketleri sunmaktayız. Siz de işletmenizin ihtiyacına göre Ön Muhasebe Programı paketlerimizden size en uygun olanını seçebilirsiniz. Böylece işletmeninizin ihtiyacını tam olarak karşılayan programı en uygun fiyata satın almış olur, sizin için gereksiz olan modüllere ek para ödememiş olursunuz.
 • Online çözümlerimiz sayesinde nerede olursanız olun internete girilebilen her cihazdan muhasebe verilerinize erişebilirsiniz.

Geniş Raporlama Seçeneği

Ön Muhasebe Programı - Finansal Faaliyet Raporu

 • Ön Muhasebe Programında Finansal Faaliyet Raporu ile şirketinizin genel durumunu görebilirsiniz. (Borç alacak toplamlarınız, stok envanter durumunuz, banka hesabınızdaki toplam mevduatınızı, kredilerinizin toplamını portföyünüzdeki çek ve senet toplamlarını, ödenecek çek ve senetlerinizin toplamını.)
 • Seçtiğiniz tarihler arası işlem gören carileri, stoklarınızı, kasa ve bankaları o tarihler arası işlem tutarları ve bugün için son bakiyeleri görebilirsiniz.
 • Ön Muhasebe Programı Detaylı Genel Durum raporunda seçtiğiniz tarihler arası nakit tahsilatları, tediyeleri, banka girişlerini, banka çıkışlarını, çek senet giriş ve çıkışlarını detaylarıyla beraber görebilirsiniz.
 • Ön Muhasebe Programı Günlük Yapılan İşlemler raporunda seçmiş olduğunuz tarihler arasında fatura, irsaliye, sipariş, teklif, masraf fişlerini detayıyla birlikte görebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı - Grafiksel Finansal Analiz Raporu

 • Ön Muhasebe Programı Genel Satış Grafiği ile günlük ve aylık satışlarımızın toplamını grafiksel olarak görebiliriz.
 • Ön Muhasebe Programı Masraf Grafiği ile günlük ve ya aylık bazda tüm masraflarınızın toplamını ve ya sadece belli masraflarınızın toplamlarını grafiksel olarak görebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı - Cari Finansal Hareket Raporu

 • Ön Muhasebe Programı Cari Finansal Hareket Raporu ile tek ekranda carilerinizin toplam borç ve alacak toplamlarını görebilir, sadece borcu olanları göster, sadece alacağı olanları göster, x gündür hareket görmeyen carileri göster şeklinde raporlar alabilirsiniz.
 • Listedeyken üzerinde bulunduğunuz carinin hareket raporunu, yaşlandırma raporunu, kar-zarar raporunu, bizden aldığı ve sattığı ürünleri ve toplam miktarlarını, aldığınız çekleri, verdiğiniz çekleri, bekleyen teklif ve siparişlerini kolayca görebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı - Stok Analiz Raporu

 • Ön Muhasebe Programı Stok Analiz Raporu ile tek ekranda stoklarınızın envanterini görebilir, miktar kriterlerine göre, gruplarına göre işlem görmeyen gün sayısına göre raporlar alabilirsiniz.
 • Listedeyken üzerinde bulunduğunuz stoğun hareket raporunu, kar/zarar raporunu , kimden alındığı ve satıldığını ürünleri ve toplam miktarlarını, alış ve satış istatistiklerini ve depo durumunu kolayca görebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı Modülleri

muhasebe programıCari

Detaylı cari yönetimi yapabilirsiniz.

muhasebe programı ankaraKasa

Kasanıza giren çıkan tüm nakit akışını takip edebilirsiniz.

ankara muhasebe programıStok

Stoklarınızı kontrol ederek kolay ve eksiksiz bir şekilde ürün takibi yapabilirsiniz.

muhasebe programı ankaraFatura

Faturalarınızı detaylı bir şekilde yönetebilirsiniz.

muhasebe programıMasraf-Hizmet

Kırtasiye, yemek, telefon gibi giderlerinizi ve hizmet gelirlerinizi kolayca işleyebilirsiniz.

ÖN MUHASEBE PROGRAMI FİYAT LİSTESİ

Temel Paket

1.000 TL
799 TL

Cari
Kasa
Stok
Masraf
Fatura
Aktarım
Ajanda
Rapor
SMS
Ücretsiz Demo

Esnaf Paketi

1.500 TL
1.099 TL

Temel Paket
Çek & Senet
Banka
Aktarım
Ajanda
Rapor
SMS
Ücretsiz Demo

Kobi Paketi

2.250 TL
1.699 TL

Esnaf Paketi
Teklif
Sipariş
İrsaliye
Depo
Aktarım
Ajanda
Rapor
SMS
Ücretsiz Demo

Profesyonel Paket

3.000 TL
2.299 TL

Kobi Paketi
Döviz
Seri No
Etiket
Üretim
Sayım
Taksit
Aktarım
Ajanda
Rapor
SMS
Ücretsiz Demo

* Fiyatlarımıza kurulum ve eğitim ücreti dahil, (%18) KDV hariçtir. Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.